Anında Çözüm

Kullanım Şartları

 1. Kullanıcı, anindacozum.com’a üye olmakla bu sözleşmede belirtilen kurallara uyacağını kabul etmiş sayılır.
 2. Üyelerin siteye eklediği sorulardan, cevaplardan, yazılardan ve her türlü içerikten anindacozum.com sorumlu değildir. Üyelerin eklediği soru, cevap, yazı ve diğer her türlü içeriğin sorumluluğu üyenin kendisine aittir.
 3. Üyeler, şifrelerinin güvenliğini sağlamak zorundadır.
 4. Üyeliğin sahibi, üyelik bilgilerinde yer alan e-posta adresinin sahibidir.
 5. Kişiler, en fazla bir adet üye adı alabilirler. Birden fazla üye adı alındığı tespit edildiğinde kişiye ait tüm kullanıcı adları önceden haber verilmeksizin iptal edilir.
 6. Üyelere ait herkese açık olmayan bilgiler, üyelerin rızası olmadan site güvenliği, site genel işleyişinin sağlanması veya mahkeme kararı haricinde 3. kişilere verilmeyeceğini anindacozum.com taahhüt eder.
 7. anindacozum.com’a üyelerin eklediği her türlü içeriğin telif hakkı anindacozum.com’a aittir.
 8. anindacozum.com’a eklenen soruların, cevapların, yazıların ve diğer içeriklerin kaldırılması veya kaldırılmaması, değiştirilmesi veya değiştirilmemesi hak ve insiyatifi anindacozum.com’a aittir.
 9. Üyelik kabulü, üyelik reddi, üyeliğin durdurulması veya yasaklanması hakkı anindacozum.com’a aittir.
 10. anindacozum.com’, kendi iç işleyişini ve düzeninin sağlayabilmek için yazılı veya yazılı olmayan kurallar koymaya ve bu kuralları uygulamaya yetkilidir.
 11. Site kurallarını ve işleyişi site yöneticileri, yönetim ekibi ve moderatörler sağlar. Üyelerin yapacağı paylaşımlardan, mesajlardan ve her türlü eylemden  anindacozum.com sorumlu tutulamaz.
 12. anindacozum.com, T.C. Kanunlarına uyacağını taahhüt eder. anindacozum.com’a eklenen içerik üyeler tarafından eş zamanlı eklenebildiği için tüm içeriğin kontrol edilmesi, kontrol edilenlerin ise yasalara uygun olduğunun kesin olması garanti edilemez. Yasal olmayan veya telif hakkı ile korunan içerik fark edildiğinde veya bildirildiğinde anindacozum.com bu içeriği kaldıracağını taahhüt eder. Fark edilmeyen veya gözden kaçan içerikten anindacozum.com sorumlu tutulamaz.
 13. Üyelerin yaptığı eylemler site güvenliği, istatistik çıkarma veya bunların dışındaki amaçlar için doğrudan veya 3. parti yazılımlar ile takip edilebilir.
 14. Üyeler, suç teşkil eden davranışlarının yasal sorumluluğunu kabul eder.
 15. anindacozum.com’da bulunan içeriğin tüm hakları anindacozum.com’a aittir. Bu içerik, sadece kişisel kullanım içindir, izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Başka yerde kaynak gösterilmeden ve ilgili yere link verilmeden yayınlanamaz.
 16. anindacozum.com, bu sözleşmeyi veya kuralları değiştirebilme hakkına sahiptir.

Anında çözüm

Anında Çözüm

Anında Çözüm

435 soru
748 cevap
86 yorum
71 kullanıcı