Anında Çözüm
0 oy
79 kez görüntülendi
Sizce gelecekteki Türkiyeyi nasıl görüyorsunuz bana sorarsanız ben hiç iyi görmüyorum neden derseniz çünkü yaptığı hiçbirşey yok teknoloji alanında olsun bilim alanında hiç devletin yada özel bir şirket yok 2023 de gelişicez kafasında düşünüyolar bütün türkiyede kullandığımız teknolojiler olsun herşey amerika yada diğer ülkelerin ben gelecekte Türkiyenin kötü yerlerde olaçağına inaniyorum çünkü amerikada marsta hayat yaşatacaklar türkiye izliyo türkiyenin 2 tane uydusu var 2 side yabancılar tarafından yapıldı yanlış bilmiyorsam ruslara yaptırıldı çinlerden uzaya gönderildi diye biliyorum ülke çok kötü durumda.
önce Diğer kategorisinde Yeni Üye tarafından | 79 kez görüntülendi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

2 Cevaplar

+1 oy

Eskiden de diğer ülkeler uzağa uydu gönderiyordu. Bizim hiç uydumuz yoktu. Önce birilerine yaptırılır. Sonra bizler yapmaya başlarız. O nedenle şu an uydumuz olması bir örnek teşkil ediyor.İleride yerli uydu için bir yerden başlanacağını düşünüyorum. Yanılmıyorsam bu konuda adım atılıyor.

 Mesela yakın zamanda yerli arama motoru yapmaya çalışıldı. İtiraz eden sesler yükseldi; yerli değil, Google'dan, Yandex'ten..gibi veriler çektiği söyleniliyor. Bence bir bıraksalar şöyle deneme yanılma yoluyla da olsa bir şeyler yapılmasına izin verilse...Başarısızlık başarıyı getirir. Ancak kimse buna izin vermiyor. İlk yapımında çok iyi şeyler olması bekleniyor. Bu mümkün değil. İlk önce birileri bir şey yapar başarısız olur, ondan sonra gelen de bir şey ekler belki o da başarısız olur....Bir gün bu denemeler, deneyimler  illa bir başarıyı getirecektir.

Biz yapılan şeyleri eleştiriyoruz maalesef.

önce Kıdemli Üye tarafından
Kesinlikle yorumunuza katılıyorum çoğu firmanında başlangıçı öyledir mesela google uygulamalarını ilk yaptıklarında o zaman yaygın olan tarayıcı firmasına satmak istemişler ama firma almamış sonra devam etmişler şimdiki yeri nerede işte
0 oy
açık konuşmak gerekirse linç yesemde anlatıyorum türkiye bu kafada gidemez çernobil olaylarında bile bakanlar çay kanser yapıyor diyenler dinsizdir demiş bu bölme ayırma bakışı dine fazla yönelme ve bunun inanç üzerinden değilde algı üzerinden olup para aklanması devlet harcamalarının yerlerinin billinmemesi gibi durumlar bizi batırır.zaten boka battık vergiyle yönetilen tek ülkeyiz rezilliğin daniskası vergi vermeyi hobi sanıyorlar.zengin iş adamlarının borcu silinir öğrencinin silinmez ama din Allah ağızlarından eksik olmaz.Halkın parasıyla milyardolarlık çantalar takılıyor böyle sürmez hemen bilimin ışığında projeler taslaklar yapılmalı her konuda hassas olunmalı kafalarına göre göller gidiyor ağaçlar kesiliyor doğa katliamı para uğruna ülkenin dengesi bozuluyor bu sistem hatalı bunlar araştırılmalı her şeyi sattık böyle olmamalı çok umutsuz durumdayım çok
önce Bilge Üye tarafından

İlgili sorular

0 oy
3 cevap
9 ay önce Diğer kategorisinde Meraklı Kıdemli Üye tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
9 ay önce Diğer kategorisinde Meraklı Kıdemli Üye tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
9 ay önce Diğer kategorisinde Meraklı Kıdemli Üye tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
9 ay önce Diğer kategorisinde paraparalan Yeni Üye tarafından soruldu
+2 oy
1 cevap
10 ay önce Diğer kategorisinde Seçil tarafından soruldu

Anında çözüm

Anında Çözüm

Anında Çözüm

435 soru
748 cevap
86 yorum
71 kullanıcı